O mnie

bez-nazwy

Samozwańczy znawca kinetografii. Złośliwi ludzie bez twarzy piszą o nim: “mistrz pióra i student, który chyba nie legitymuje swego wykształcenia na chwilę obecną żadnym dyplomem wyższej uczelni, (…) kreuje się na znawcą wszechrzeczy. Zna się na filmie, Burmistrzu Zakrzewskim (chyba najlepiej), polityce w skali mikro i makro, katastrofie smoleńskiej, a ostatnio nawet na oświacie”.

Mam na imię Bartek. Pracuję jako operator kamery i obrazu w TVP (Telewizja Polska). Jestem absolwentem dziennikarstwa i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie uczęszczam do Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa na specjalizację reżysersko-scenopisarską. Współpracuję (redaktor) Tygodnika Klobucka.pl oraz z portalem miejska.info.pl. Jestem wielkim fanem kinematografii i wszystkiego co z nią zawiązane. W wolnych chwilach zajmuję się produkcją wideo i montażem filmowym. Pasjonuję się tym od ponad 16 lat…

Jestem prezesem stowarzyszenia: Grupa Filmowa „Kłobuk” oraz autorem takich obrazów jak ”Paweł” i ”Życie”, za które otrzymaliśmy między innymi: Grand Prix w ogólnopolskim konkursie “EtnoKadr”, wyróżnienie I stopnia w ogólnopolskim konkursie “Konkurs Reportażu Amatorskiego” w Warszawie, IV miejsce w ogólnopolskim konkursie “Uchwyć to co nieuchwytne” w Krakowie oraz tytuł laureata w międzynarodowym konkursie “Planete Doc Bydgoski Aneks 2017” w Bydgoszczy.

Więcej informacji na: http://bartoszdominik.pl